best web site builder
Mobirise

Makijaż Permanentny:

Polega na wprowadzeniu w warstwę naskórka odpowiednich pigmentów.
Cały zabieg wykonywany jest w całkowicie sterylnych warunkach, z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń oraz najwyższej jakości barwników spełniających wszystkie Polskie oraz Europejskie normy dopuszczalności do użycia, atest i karty charakterystyki (MSDS)

Gwarantuję, że makijaż wykonany w moim gabinecie jest estetyczny, właściwie dobrany pod względem kształtu i koloru oraz dopieszczony pod względem wykonania tak, że efekt końcowy nie wygląda przerysowanie, a bardzo naturalnie.

Makijaż permanentny to wygoda dla każdego, a w szczególności dla osób, które:
- nie lubią/ nie potrafią się malować lub mają mało czasu na makijaż/ zapracowanych
- rano i wieczorem wyglądają blado, mało wyraziście
- wcale się nie malują np. sportowcy, a mimo to chcieliby podkreślić naturalne piękno
- noszą okulary i szkła kontaktowe, przez co mają problemy z wykonaniem makijażu
- starszych, mających problemy ze wzrokiem
- są uczulone na kosmetyki kolorowe
- mają rzadkie brwi, małe oczy, blade, wąskie lub o nieregularnym kształcie usta
- które chciałyby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody
- pozbawionych brwi i rzęs np. po chemioterapii

Dzięki nowoczesnej oraz bezpiecznej technice mikropigmentacji, możesz wyglądać perfekcyjnie tuż po przebudzeniu i nie martwić się o swój wygląd na plaży, w salonie fitness, na basenie czy saunie.

Przeciwwskazania do wykonania makijażu permanentnego:
-ciąża i okres laktacji
-nieustabilizowana cukrzyca
-problemy z krzepliwością̨ krwi
-wysoka temperatura w wyniku infekcji organizmu
-zażywanie leków rozrzedzających krew
-bielactwo
-świeża opalenizna
-kuracje sterydowe
-antybiotykoterapia
-nowotwór
-radio i chemioterapia
-żółtaczka
-półpasiec
-menstruacja
-HIV
-epilepsja
-choroby siatkówki i rogówki oka
-stany ropne i alergiczne w okolicach podlegających zabiegowi
-przerwanie ciągłości naskórka w miejscach pigmentacji
-aktywna opryszczka
-świeżo przeprowadzone złuszczanie naskórka
-wiek poniżej 18 roku życia
Nie należy zażywać leków i substancji rozrzedzających krew w dniu zabiegu (alkohol, kofeina, aspiryna, ibuprofen, benadryl)

Brwi

Microblading

Pozwala na szczegółową i precyzyjną rekonstrukcję włosków- uzupełnienie braków w łuku brwiowym i zagęszczenie rzadkich włosków. Makijaż permanentny brwi metodą włoskową należy odświeżać co około 7-12 miesięcy.

Ombre

Efekt cieniowania sprawia, że brwi mają naturalny wygląd. Makijaż nie jest płaski i jednorodny. Naturalnie wtapia się we włoski i doskonale uzupełnia braki w łuku brwiowym oraz podkreśla jego kształt. W zależności od oczekiwań oraz wytycznych Klientów,  makijaż może być zrobiony bardzo delikatny lub bardziej wyrazisty. Bez względu, czy brwi zrobione są w taki, czy inny sposób, w obu przypadkach makijaż wygląda bardzo naturalnie.

Hybryda

Jest to zabieg, który łączy ze sobą cieniowanie brwi wraz z wyraźnym naniesieniem cienkich kresek, imitujących naturalne włoski. Takie rozwiązanie daje efekt cienia lub kredki do brwi wraz z zagęszczeniem linii brwi. Dzięki tej metodzie, uzyskujemy trójwymiarowy efekt.

Makijaż permanentny brwi – postępowanie przed zabiegiem

Przed zabiegiem makijażu permanentnego brwi najlepiej jest nie depilować ich przez ok. 1 miesiąc. Pozwól niech odrosną i staną się naturalne, wtedy łatwiej będzie nam ocenić jaki jest Twój naturalny kształt brwi. Linergistka będzie mogła zaproponować Ci kształt brwi, które najbardziej będą pasować do Twojej urody. Pamiętaj, aby zadbać również o kondycję Twojej skóry. Jeśli skóra w okolicy brwi jest sucha i łuszczy się, wykonaj peeling i nałóż maseczkę lub ampułkę nawilżającą. Jeśli Twoja cera jest tłusta – oczyść ją przed zabiegiem. Możesz wykonać jeden lub dwa zabiegi mikrodermabrazji, dzięki którym skóra staje się gładka i elastyczna. Dobrze przygotowana skóra lepiej przyjmuje pigment przez co Twój makijaż będzie bardziej trwały.

Makijaż permanentny brwi – tuż po zabiegu

Tuż po zabiegu skóra może być delikatnie opuchnięta lub zaczerwieniona. Jest to stan przejściowy, który szybko mija. Brwi permanentne tuż po zabiegu są bardzo wyraziste. Może wydawać Ci się, że są za mocne. Pamiętaj, że w ciągu 7 dni od zabiegu naskórek złuszczy się i makijaż stanie się jaśniejszy o około 40%. Z tego względu konieczna jest druga wizyta ( po miesiącu) podczas której kształt i kolor jest korygowany i jeśli trzeba- wzmacniany.

Makijaż permanentny brwi – pielęgnacja skóry po zabiegu

Należy stosować się do zaleceń pielęgnacyjnych omówionych przez linergistkę. Natomiast przez kilka dni nie należy: wykonywać makijażu dziennego, pocierać miejsca pigmentacji mydłem/tonikami z alkoholem, zdrapywać i dotykać złuszczającego się w procesie gojenia naskórka, pływać w basenie , uprawiać intensywny sport, korzystać z sauny, eksponować miejsce zabiegu na słońce/korzystać z solarium
Uwaga! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia.

Powieka

Górna dekoracyjna (eyeliner) 

Eyeliner to kreska dekoracyjna, która wykonywana jest na linii rzęs górnej powieki w celu uwydatnienia oraz mocniejszego podkreślenia linii oka. Ma ona bardziej wyrazisty oraz pełniejszy charakter, niż delikatna kreska zagęszczająca. 

Górna zagęszczająca 

Ten zabieg jest idealną propozycją dla kobiet, które na co dzień nie noszą mocnego makijażu, bądź nie malują się wcale. Bardzo delikatna i subtelna kreska w linii rzęs nada im odpowiedniej objętości oraz finezyjnie podkreśli oczy. 

Górna typu butterfly

rozcieniowana powieka ruchoma na podobieństwo klasycznego makijażu typu Dior

Dolna kreska 

jest to bardzo subtelna, cienka kreska w linii rzęs, będąca idealnym dopełnieniem wyraźnej kreski górnej oka. Delikatnie za pigmentowana może w bardzo wyraźny sposób powiększyć oczy, a tym samym uwydatnić ich oprawę. 

Makijaż permanentny powieki- postępowanie przed zabiegiem

Skóra powiek powinna być odpowiednio nawilżona i wygładzona. W przypadku powiek wrażliwych i skłonnych do opuchnięć warto wcześniej przyjmować kapsułki z arniki. Kilka dni przed zabiegiem zaleca sie zrobienie henny na rzęsy, gdyż po zabiegu przez kilka dni nie można malować rzęs tuszem. Należy zdjąć przedłużone rzęsy – jeśli takie są.

Makijaż permanentny powieki- tuż po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu barwa kresek jest dość intensywna, nawet w przypadku makijażu delikatnego. Nie należy się tym martwić, gdyż w ciągu 4 – 7 dni zabarwienie zblednie do 50%. Przy obowiązkowej korekcie efekt zabiegu jest wzmacniany. Można wtedy też delikatnie zmienić wcześniej już nadany kształt.

 Makijaż permanentny brwi – pielęgnacja skóry po zabiegu

Przez ok. 7 dni po zabiegu miejsce poddane pigmentowaniu należy traktować ze szczególną delikatnością. Kresek nie wolno moczyć, trzeć czy drapać. Skóra poddana pigmentacji w żadnym wypadku nie może być myta mydłem ani traktowana innymi kosmetykami niż zalecane przez linergistkę. Przez kilka dni nie należy stosować cieni i tuszu do rzęs. Nie należy korzystać z sauny, solarium, zabiegów SPA oraz basenu. Kresek po zabiegu nie powinno się niczym smarować.
Uwaga! W przypadku nieprzestrzegania powyższych zasad mogą wystąpić odbarwienia. 

Usta

Kontur z cieniowaniem:

W tej metodzie uwydatniania ust, powstaje kontur i delikatne cieniowanie pod nim, sprawiające wrażenie roztartej pomadki. Środek ust pozostaje naturalny.Możemy zastosować bardzo delikatny kolor dla osób pragnących delikatnego efektu, jak i mocniejszy odcień dla bardziej odważnych klientów. Ta metoda pozwala, np. zniwelować asymetrię jak i delikatnie powiększyć usta. Wypełniamy usta jednym kolorem.

Usta z wypełnieniem 3D

:głównym celem zabiegu jest wprowadzenie odpowiedniego pigmentu na całe usta, podkreślając nie tylko kontur ust, ale również całą ich barwę. Zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, których usta są bardzo wąskie oraz dla tych, którym w pewnym wieku kolor ust zlewa się z karnacją skóry twarzy. Dzięki zabiegowi wypełnienia, usta nabiorą idealnego kształtu, będą pełniejsze i bardziej symetryczne. Usta nabiorą również bardziej intensywnego koloru z efektem optycznego powiększenia oraz wypełnienia. ( Używamy już dwóch kolorów)

Ombre

polegający na płynnych, stopniowalnych przejściach kolorystycznych bez widocznej, linearnej granicy styku kolorów. Zastosowanie w technice Ombre trzech
różnych kolorów pigmentów pozwala na stworzenie dla każdej klientki maksymalnie zindywidualizowanego efektu estetycznego. 

Liplight

Technika, która w delikatny sposób nadaje dodatkowe rozświetlenie nad górną wargą, dzięki czemu niweluje ewentualne nierówności czy przebarwienia wokół czerwieni warg, oraz spowoduje ich powiększenie i optycznie uwypukli płaskie usta. 

Makijaż permanentny powieki- postępowanie przed zabiegiem
Przed wykonaniem makijażu permanentnego ust należy odpowiednio przygotować się do zabiegu. . Usta są bardzo delikatne i podatne na infekcje. Podczas zabiegu naskórek ust ulega naruszeniu, co może uaktywnić opryszczkę. Dlatego przez 3 dni przed zabiegiem najlepiej jest przyjmować preparat przeciwwirusowy Heviran. Pomoże on uchronić Twoje usta przed wystąpieniem opryszczki. Lek należy przyjmować tylko i wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Przed zabiegiem zadbaj również o doskonałe nawilżenie i odżywienie ust. Dobrze nawilżona skóra łatwiej przyjmuje pigment, makijaż permanentny lepiej się utrzymuje i rysunek jest bardziej dokładny. Jeśli planujesz optycznie powiększyć usta, zadbaj o skórę wokół nich..
Makijaż permanentny powieki- tuż po zabiegu
Twoje usta po zabiegu będą lekko opuchnięte a skóra wokół nich zaczerwieniona. Po kilku godzinach sytuacja wróci do normy. Nie przejmuj się, jeśli po zabiegu Twój kolor ust będzie ciemniejszy niż oczekiwałaś. To naturalne, nawet w przypadku delikatnego makijażu. W ciągu 7 dni makijaż wyłuszczy się i jego barwa stanie się jaśniejsza nawet o 50%. Dlatego tez obowiązkowa jest druga wizyta, na której makijaż permanentny ust jest uzupełniany i korygowany.
 Makijaż permanentny brwi – pielęgnacja skóry po zabiegu
Przez kolejne 5 dni po zabiegu kontynuować zażywanie leku przeciwko opryszczce
Heviran (Hascovir lub Neosine)
- Jeśli Pacjentka ma tendencje do opryszczki 3x dziennie dawka 800mg
- Jeśli Pacjentka miała opryszczkę raz w życiu 3x dziennie dawka 400mg
- Jeśli Pacjentka nigdy nie miała opryszczki 3x dziennie dawka 200mg
Nie mocz, nie trzyj i nie dotykaj ust. Dbaj o ich higienę. Nie powinnaś myć ich mydłem. Stosuj tylko kosmetyki polecone przez linergistkę. tygodnie po wykonanym makijażu permanentnym ust nie należy korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium.
Uwaga! Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń, na Twoich ustach mogą wystąpić przebarwienia i odbarwienia makijażu.

Addres 

63-800
Gostyn
ul. Witosa 18

Kontakt

Email: biuro@natestetic.pl          
Phone: +48 730 756 999 

© Copyright 2017 NatEstetic - All Rights Reserved